מצבה מיוחדת לאדם מיוחד

ליעוץ ללא תשלום חייגו:
03-6476438
אודות החברה

אודות החברה

ניסיון בשטח

חברת שלייפשטיין נוסדה בשנת 1967 ומהווה כיום את חוד החנית בכל הקשור במתן פתרונות למצבות, אנדרטאות ואבנים טבעיות.
צוות החברה מלווה את לקוחותיה במיומנות ומסירות משלב התכנון המוקדם של המצבה או האנדרטה ועד לשלב ביצוע העבודה בשטח. ניסיון רב השנים של חברת שלייפשטיין נותן לה את הביטחון, הידע והיכולת להעז עבור לקוחותיה יותר מכל חברה אחרת.

מקצוענות

אנשי המקצוע המועסקים בחברת שלייפשטיין הם מן השורה הראשונה, בעלי ניסיון רב ויכולות מקצועיות גבוהות ומסוגלים לטפל וללוות פרויקטים מורכבים הדורשים התייחסות מיוחדת.
הייעוץ והשירותיות של עובדי שלייפשטיין הם חלק משגרת היום יום. כל לקוח של החברה זוכה ביחס חם ואישי ובליווי צמוד בכל שלב ושלב.

שירותיות

שלייפשטיין מלווה את לקוחותיה ברגעים הקשים ביותר ומעניקה יחס חם, רגיש ואדיב בכל עת. השירותיות היא קו מנחה עבור עובדי החברה.
שלייפשטיין עומדת לרשותו של הלקוח ומייעצת לו בבחירת המצבה או האנדרטה המתאימה ביותר עבורו מתוך מגוון רחב של אפשרויות בחירה או בצורה של תכנון אישי על פי דרישה.

יכולות

שלייפשטיין מספקת את כל סוגי העבודה בסלע ובאבן טבעית, עובדיה עושים זאת במיומנות ובמקצוענות רבה וביכולתם לתת מענה אמנותי לכל דרישה של הלקוח בבניית מצבה  או אנדרטה. העבודה היא פרטנית וייחודית, עם דגש רב על אסתטיקה ויכולות ביצוע וגימור גבוהות במיוחד. כל עובדי החברה בעלי הכשרה, מיומנות וניסיון רב.

גמישות

יכולות החברה מאפשרות להתאים מגוון רחב של פתרונות לכל דרישה, גם כאשר מדובר במצבים מפתיעים ובלתי שגרתיים ולספק מענה החל ממצבות סטנדרטיות ועד לעיצובים מיוחדים ומפוסלים, או לפי תוכניות של הלקוח. בשלייפשטיין תוכלו למצוא עובדים המתמחים בבניית מצבות מכל הצורות ובכל האופן היכולים לתת מענה מתאים לכל דרישה עיצובית.

עמידה בלוחות זמנים

עמידה בלוחות זמנים ברורים היא נקודה שהחברה לא מוכנה לוותר עליה, מהניסיון הרב שצברה החברה, עמידה בזמנים היא נקודה חשובה וקריטית עבור לקוחותיה. לרוב, זמן הנחת המצבה הוא ביום השלושים לנפטר, לכן, חברת שלייפשטיין שמה לעצמה מטרה ברורה לעמוד בלוחות הזמנים ולהיות נגישים לכל דרישה של הלקוח בכל זמן ועת.

מגוון

שלייפשטיין מייבאת ובוחרת בקפידה סלעים ואבנים טבעיות מיוחדות וייחודיות מכל העולם, מסין, הודו, טיבט, אוסטרליה ואיטליה ובשל כך יש ביכולתה להציע ללקוחותיה מגוון רחב ויוצא דופן בבחירת הסוגים השונים של האבנים, הגדלים והמשקלים של הסלעים. האופציות המגוונות שעומדות לרשות הלקוח הן רבות והחברה מעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי ופרטני לגבי כל בחירה שנעשית, על מנת ליצור התאמה בין סוג האבן לסוג המצבה הרצויה.

בנוסף, סוגי הכיתובים על המצבות ייחודיים ומספקים מענה למגוון רחב של כיתובים בכל הפונטים האפשריים ובכל הצורות השונות, כדוגמת חריטת אותיות על גבי המצבה בעומקים שונים, מילוי של הכיתוב בצבע ובעופרת ויצירת כיתוב מאותיות ברונזה או אלומיניום.

בניית אתרים ושיווק באינטרנט